Zaznacz stronę

E-learning BHP – szkolenia BHP on-line

E-learning BHP – szkolenia BHP on-line

E-learning BHP – szkolenia BHP on-line

 

SZKOLENIA BHP ON-LINE W FORMIEszkolenia-bhp-on-line-online E-LEARNINGU

Szczegóły dotyczące szkoleń bhp online: E-learningowe szkolenia BHP online to multimedialne programy, które dostępne są w sieci. Jest to wygodna forma, która przeznaczona jest dla pracodawców, osób kierujących zespołami osób, jak również dla pracowników na stanowiskach administracyjno-biurowych, czy inżynieryjno-technicznych.

 

Jak działają szkolenia bhp online i ppoż przez internet:

Krok I: Zamówienie (wysłanie danych uczestników konkretnego szkolenia)

Krok II: Przekazanie danych i kodów dostępowych dla uczestników szkolenia

Krok III: Zdobywanie wiedzy. Wszyscy uczestnicy szkolenia przyswajają informacje z danego materiału w ciągu 14 dni. W tym czasie można się wielokrotnie logować do platformy szkoleniowej, jak również kończyć w dowolnym miejscu i rozpoczynać od tego punktu w wolnej chwili. Trzy dni przed końcem szkolenia, każdy pracownik zostanie poinformowany elektronicznie o tym, że czas powoli dobiega końca.

Krok IV: Test sprawdzający. Pozytywny wynik pozwoli na uzyskanie konkretnego zaświadczenia, które zostaje przesłane do Państwa pocztą lub dostarczone do rąk własnych.

 

Szkolenia bhp online e-learning

E-elarning pozwala na przeprowadzenie szkoleń BHP okrsowych. Oferujemy pełną obsługę środowiska szkoleń e-learnigowych.

Szkolenia BHP online w formie e-learning, to prezentacje mulitmedialne dostępne przez internet dla każdego. Zaletą tych szkoleń jest niska cena a także możliwość przeprowadzenia takiego instruktażu bhp w dowolnym czasie. Okresowe szkolenie bhp może zostać wykupione przez każdego drogą on-line. Każdy Użytkownik – pracownik zapisany na szkolenie okresowe przez internet po otrzymaniu od nas danych dostępowych  uruchamia multimedialny kurs w dowolnym czasie i miejscu. Szkolenie bhp online dostępne jest  z każdego komputera podłączonego do Internetu. Szkolenia bhp online

METODĄ E-LEARNING PROWADZIMY RÓWNIEŻ SZKOLENIA PPOŻ  – KURS OCHRONA PRZECIWPOŻAROWA ON-LINE

Zalety szkoleń BHP online i PPOŻ  w formie e-learningu ( szkoleń przez internet ):

  1. – przystąpienie do kursu może odbyć się o dowolnej porze, np. w chwilach mniejszego natężenia obowiązków  w pracy
  2. – nie ma potrzeby oddelegowania pracownika na szkolenie, kurs odbywa w firmie przy stanowisku komputerowym
  3. – obniża koszty szkolenia w stosunku do tradycyjnych metod ( ceny szkoleń online są niższe )
  4. – otrzymany certyfikat po ukończeniu kursu jest identyczny z wydawanym po stacjonarnym szkoleniu i tożsamy co do ważności w świetle kodeksu pracy i innych obowiązujących przepisów prawnych  – nadaje te same uprawnienia.

Szkolenia BHP online z wykorzystaniem metody e-learning jest formą tzw. samokształcenia kierowanego, które jest akceptowane i sugerowane w Rozporządzeniu Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 27 lipca 2004 r. w sprawie szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy. (Dz.U z 2004, nr 180, poz. 1860 z późn. zm.)

 

Zapraszamy wszystkich na szkolenia bhp online e-learning