Zaznacz stronę

Doradztwo ubezpieczeniowe

UBEZPIECZENIA I DORADZTWO DLA FIRM I DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ

Doradztwo ubezpieczeniowe

Firma PROTECTA powstała w 2010 roku, oferując usługi ubezpieczeniowe w podstawowym zakresie, tj. ubezpieczenia majątkowe i komunikacyjne. Wraz z rozwojem firmy poszerzyliśmy wachlarz usług o fachowe doradztwo ubezpieczeniowe dedykowane przedsiębiorcom. W ciągu lat pracy udało nam się zgromadzić ponad  stałych klientów z całej Polski – zarówno osób prywatnych, jak również firm i instytucji. Obecnie największy nacisk kładziemy na kompleksową obsługę klienta, obejmującą doradztwo, ubezpieczeniowe, prawne, kadrowe ( bhp i p. poż ) . W ostatnim czasie obok typowych produktów ubezpieczeniowych, rozpoczęliśmy obsługę właścicieli firm rodzinnych pod kątem zabezpieczenia ich interesów na wypadek chwilowej lub całkowitej niemożności wykonywania funkcji zarządzającej oraz przygotowania firmy do przekazania w ręce następcy. Nasza główna siedziba znajduje się w Grodzisku Mazowieckim przy ul. Pułaskiego 21 lok. 2, prowadzimy również biuro terenowe dojeżdżając do naszych Klientów do firm bądź pod wskazany adres.

Zakres doradztwa ubezpieczeniowego

Wierzymy, że doradztwo ubezpieczeniowe, jak i doradztwo prawne, wymaga największej odpowiedzialności i profesjonalizmu. Do decyzji, podejmowanych przez naszych klientów, zależy bowiem ich spokój, komfort, bezpieczeństwo i zdrowie. Siedzibą naszej firmy uczyniliśmy podwarszawski Grodzisk, aby świadczyć tutejszym mieszkańcom najwyższą jakość obsługi. Oferujemy fachowe doradztwo na każdym etapie transakcji, niezależnie od jej kwoty oraz rodzaju wykupowanego u nas ubezpieczenia. Świadczone przez nas doradztwo ubezpieczeniowe obejmuje przy tym m.in. ubezpieczenia na życie (tak indywidualne, jak i grupowe), ubezpieczenia NNW, ubezpieczenia domów i mieszkań, ubezpieczenia podróży zagranicznych, a także wszelkiego rodzaju ubezpieczenia komunikacyjne. Szczególną ofertę kierujemy do firm ubezpieczając zarówno mienie jak i prowadzoną działalność gospodarczą.

Doradztwo ubezpieczeniowe na najwyższym poziomie

Nasze doradztwo ubezpieczeniowe opiera się na udzielaniu wszelkiego typu informacji oraz pomaganiu klientom w wyborze najlepiej odpowiadających ich potrzebom polis. Wiemy, że podwarszawskie miejscowości Grodzisk Mazowiecki, Milanówek Podkowa Leśna, Brwinów,  gdzie rynek ubezpieczeniowy prezentuje się mocno konkurencyjnie, toteż każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby wyróżniać się na tle konkurencji i oferować solidność, doświadczenie i profesjonalizm, jakich próżno byłoby szukać gdzie indziej. Nasze działania niejednokrotnie wykraczają przy tym poza tereny powiatu grodziskiego a nawet województwa – jesteśmy wszędzie tam, gdzie potrzebne jest doradztwo na najwyższym poziomie.

W ramach naszych usług uzyskasz również profesjonalne doradztwo oraz organizację specjalnie przygotowanych programów ochrony interesów majątkowych firmy.

Działania te realizowane są poprzez konstruowanie koncepcji ochrony na wszelkich kluczowych obszarach działalności.

Optymalizacja świadczeń oraz lepsze zabezpieczenie pracowników to niższe wskaźniki absencji chorobowej, wypłaty zadośćuczynień w przypadku urazów nabytych w pracy bądź w życiu prywatnym, lepszy dostęp do usług i świadczeń medycznych w placówkach nastawionych na świadczenie wysokiej jakości usług

Odpowiedzialność cywilna w firmie

Odpowiedzialność cywilna to stały element towarzyszący prowadzeniu każdej działalności gospodarczej. W przypadku szkody wyrządzonej w ramach prowadzenia firmy, konieczność wypłaty odszkodowania może doprowadzić do bankructwa firmy. Warto uchronić się przed takimi sytuacjami. Ochrona polega na weryfikacji zasadności roszczenia poprzez świadczenia ochrony prawnej oraz wypłaty odszkodowania osobom trzecim lub też pracownikom

Ubezpieczenia małego i średniego biznesu

Specyfika firm segmentu małego i średniego biznesu wymaga specjalnych rozwiązań ubezpieczeniowych. Bogate doświadczenia w obsłudze pomogą stworzyć kompleksową i rozsądną cenowo ofertę ubezpieczeniową, która zapewnia odtworzenie majątku.

Grupowe to więcej za mniej

Grupowe rozwiązania ubezpieczeń obejmują ochronę pracowników w zakresie życia, zdrowia, następstw nieszczęśliwych wypadków.