Zaznacz stronę

Szkolenie BHP dla Pracodawców

Szkolenie okresowe BHP dla pracodawców i innych osób kierujących pracownikami

Szkolenia BHP pracodawców szybko sprawnie i profesjonalnie !

Potrzebujesz szkolenia BHP dla pracodawców bądź kierowników ?

Firma PROTECTA zajmuje się kompleksowo organizacją szkoleń z zakresu BHP. Jeśli potrzebujesz szkolenia BHP dla pracodawców i kierowników doskonale trafiłeś, gwarantujemy pełną zdawalność kursantów. Możemy zorganizować szkolenie bhp dla pracodawców i kierowników u Ciebie w zakładzie pracy w dogodnym dla Ciebie terminie. Możemy również zaprosić Cię do naszego biura lub zorganizować szkolenie BHP dla pracodawców i kierowników w formie zdalnej ( e-learning – szkolenie przez internet ), zaocznej, eksternistycznej lub też dopasować formę kształcenia do wymogów Klienta ( np. szkolenie bhp dla pracodawców w  formie mieszanej ). Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych szkoleń bhp i ppoż a także kursów pierwszej pomocy. Jeśli chcesz odbyć profesjonalne szkolenie BHP dla pracodawców sprawnie, tanio i efektywnie skontaktuj się z nami już dziś. 

Szkolenie BHP dla pracodawców i kierowników przez internet on-line

CERTYFIKAT BHP

Zaświadczenie BHP

Na zakończenie szkolenia BHP dla pracodawców i kierowników każdy uczestnik otrzymuje zaświadczenie potwierdzające uczestnictwo w kursie niezależnie w jakiej formie było ono zorganizowane. Zaświadczenie ważne jest 5 lat.

Zaświadczenie BHP zgodne z przepisami

Zaświadczenia, jakie wystawiamy, spełniają wszelkie normy, jakie są określone przepisami. Wzór zaświadczenia powstał na podstawie § 16 ust. 3 rozporządzenia Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 27 lipca 2004 r. w sprawie szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy (Dz. U. Nr 180, poz.1860 z późn. zm.).

Nasze zaświadczenie honorowane jest przez Państwową Inspekcję Pracy, Państwową Inspekcję Sanitarną, Urząd Dozoru Technicznego i stanowi dokument potwierdzający ukończone wymaganego przepisami szkolenia w przypadku kontroli ze strony organów nadzorujących warunki pracy ( PIP / PIS / UDT ).

Zaświadczenie wyszczególnia zakresy tematyczne szkolenia oraz określa jego rodzaj (posiada również swój indywidualny numer rejestrowy, zgodnie z przepisami).

Każdy uczestnik szkolenia otrzymuje papierowy certyfikat, przesyłany pocztą (w przypadku realizacji szkolenia zdalnego opcjonalnie możemy też wysłać zaświadczenie w pliku .pdf bezpośrednio po ukończonym kursie).

 

Okresowe szkolenia BHP dla pracodawców i kierowników są to obowiązkowo powtarzane kursy w czasie trwania zatrudnienia na danym stanowisku pracy. Ich podstawowym celem jest przypomnienie a także poszerzenie wiedzy z zakresu zagadnień związanych z  BHP i ergonomią pracy oraz zapoznanie uczestników szkolenia z najnowszymi rozwiązaniami w tej materii. Częstotliwość okresowego szkolenia BHP jest ściśle określona przez właściwe rozporządzenie i uzależniona od zajmowanego przez pracownika stanowiska a dokładniej zależnie od panujących warunków pracy i jej rodzaju

Darmowy dojazd obowiązuje dla miejscowości: Babice, Błonie, Bronisze, Brwinów, Grodzisk Mazowiecki, Grójec, Halinów k/Warszawy, Iłża, Izabelin, Jabłonowo, Jaktorów, Janki, Józefów, Kampinos, Kazuń, Klaudyn, Kobyłka, Kuklówka, Legionowo, Leszno,  Lesznowola, Łomianki, Łowicz, Łódź, Magdalenka, Marki, Michałowice, Milanówek, Mińsk Mazowiecki, Młochów, Mszczonów, Nadarzyn, Nasielsk, Nieborów, Nowy Dwór Mazowiecki, Otrębusy, Otwock, Opacz Kolonia, Owczarnia, Ożarów Mazowiecki, Paprotnia, Piaseczno, Piastów, Podkowa Leśna, Pruszków, Radziejowice, Raszyn, Rozalin, Siestrzeń, Skierniewice, Sochaczew, Sulejówek, Tarczyn, Teresin, Tłuszcz, Ursus, Urzut,  Warszawa, Wesoła, Węgrów, Wolica, Wołomin, Wólka Kosowska, Wyśmierzyce, Zalesie Górne, Zakroczym, Ząbki, Zielonka , Zwoleń, Żabia Wola, Żelechów, Żyrardów
Warszawa: Włochy, Bemowo, Wola, Łomianki, Ursynów, Wawer, Białołęka, Mokotów, Praga, Ochota, Wilanów, Bielany, Żoliborz, Targówek,

Szkolenie bhp pracodawców – merytoryka

Ramowy program szkolenia BHP dla Pracodawców i kierowników

 • Wybrane regulacje prawne z zakresu prawa pracy, z omówieniem źródeł prawa międzynarodowego ( dyrektyw WE , konwencji MOP):
 • aktualne przepisy ( z uwzględnieniem zmian) , w tym:
 • obowiązków w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy oraz odpowiedzialności za naruszenie przepisów i zasad bhp,
 • ochrony pracy kobiet i młodocianych ,
 • profilaktycznej opieki zdrowotnej nad pracownikami,
 • organizowanie nadzoru i kontroli warunków pracy,
 • problemy związane z interpretacją niektórych przepisów
 • Identyfikacja, analiza i ocena zagrożeń czynnikami szkodliwymi dla zdrowia, uciążliwymi i niebezpiecznymi oraz ocena ryzyka związanego z tymi zagrożeniami
 • Organizacja i metody kształtowania bezpiecznych i higienicznych warunków pracy, z uwzględnieniem stanowisk wyposażonych w monitory ekranowe, zarządzenie bezpieczeństwem i higiena pracy
 • Analiza okoliczności i przyczyn wypadków w pracy i chorób zawodowych oraz związana z nimi profilaktyka ; omówienie przyczyn charakterystycznych wypadków przy pracy, ze szczególnym uwzględnieniem wypadków powstałych na skutek niewłaściwej organizacji pracy oraz związanej z nimi profilaktyki
 • Organizacja i metodyka szkolenie w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy (z uwzględnieniem prowadzenia instruktażu stanowiskowego) oraz kształtowanie bezpiecznych zachowań pracowników w procesie pracy.
 • Zasady postępowania w razie wypadku w czasie pracy i sytuacjach zagrożeń ( np. pożaru, awarii), w tym zasad udzielania pierwszej pomocy w razie wypadku.
 • Skutki ekonomiczne niewłaściwych warunków pracy ( np. świadczenia z tytułu warunków pracy , składka na ubezpieczenia społeczne pracowników)

 

Pracodawca jest zobowiązanyodbyć szkolenie BHP w zakresie niezbędnych do wykonywania ciążących na nim obowiązków. Szkolenie to powinno być okresowo powtarzane. ( art. 237 § 2KP)

Mając na uwadze konieczność przestrzegania przez pracodawcę przepisów Kodeksu pracy, proponujemy Państwu szkolenia BHP – okresowe pracodawców. Pracodawcy i inne osoby kierujące pracownikami mają obowiązek przejść pierwsze szkolenie okresowe do 6 miesięcy od rozpoczęcia pracy na stanowisku. ( § 15 ust. 4 rozporządzenia szkoleniowego)

 

Celem szkolenia BHP pracodawców ( minimum 16 godzin lekcyjnych ) jest aktualizacja i uzupełnienie wiedzy i umiejętności z zakresu:

 • oceny zagrożeń występujących w procesie pracy oraz ryzyka związanego z tymi zagrożeniami
 • kształtowanie bezpiecznych i higienicznych warunków pracy
 • ochrony pracowników przed zagrożeniami związanymi z wykonywaną pracą

Szkolenie BHP pracodawców przeprowadzane jest zgodnie z: ROZPORZADZENIEM MINISTRA GOSPODARKI I PRACY z dnia 27 lipca 2004 r. w sprawie szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy. ( Dz.U. nr 180, poz.1860 z późn. zm)

Formularz kontaktowy

14 + 5 =

KONTAKT

Siedziba:
Grodzisk Mazowiecki 
ul. Włocławska 35
E-mail: kontakt@bhp-szkolenia.info
Biuro terenowe:
Warszawa
ul. Marszałkowska 58
E-mail: warszawa@bhp-szkolenia.info

 Tel: +690 66 88 16
E-mail:
biuro@bhp-szkolenia.info

Pracujemy od pon. – sob.