Zaznacz stronę

Szkolenia BHP i PPOŻ

szkolenia bhp i ppoz

Szkolenia BHP i PPOŻ

Jedna z najbardziej doświadczonych firm w branży bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony przeciwpożarowej oferuje profesjonalne kursy BHP. Nasi specjaliści gwarantują najwyższą jakość prowadzonych szkoleń, zarówno od strony merytorycznej jak i dydaktycznej.

1. Szkolenia wstępne.

  • instruktaż stanowiskowy (pracodawca)
  • instruktaż ogólny

2. Szkolenia okresowe dla:

  • pracodawców, osób kierujących pracownikami
  • pracowników administracyjno – biurowych
  • pracowników zatrudnionych na stanowiskach robotniczych
  • kadry inżynieryjno – technicznej

Formy nauki to seminaria lub kursy BHP. Prowadzone je również w systemie samokształcenia kierowanego. Dzięki takiej różnorodności nasi Klienci mogą wybrać optymalną i najlepszą dla siebie formę. Nasza oferta jest dostosowana do Państwa potrzeb.

Wykłady prowadzą doświadczeni eksperci z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony przeciwpożarowej. Połączenie najnowszych technik szkoleniowych i ogromnego doświadczenia wykładowców skutkuje bardzo wysokim poziomem każdego prowadzonego kursu.

Zdając sobie sprawę z oczekiwań Klientów zdecydowaliśmy, iż to nasi eksperci dojadą do Państwa firmy. Daje to oszczędność czasu i zwiększa Państwa wygodę. Idealnie obrazuje to nasze podejście. Wszystko co robimy ma na celu zwiększenie atrakcyjności naszych warsztatów oraz podniesienie Państwa komfortu.

Nasze szkolenia BHP podsumowywane są stosownym egzaminem oraz wydaniem odpowiedniego zaświadczenia o ukończeniu kursu.  Mogą więc być Państwo pewni, iż nasze zajęcia są w pełni profesjonalne oraz przynoszą realne korzyści.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą i do skorzystania z naszych usług. Nauki prowadzone przez naszych specjalistów to gwarancja rzetelności oraz miłej atmosfery w trakcie wykładów.

W razie pytań, wątpliwości lub chęci skorzystania z usług firmy PROTECTA zachęcamy do kontaktu pod numerem telefonu: +48 507 245 099

Jeśli preferują Państwo kontakt drogą elektroniczną, istnieje również możliwość zarezerwowania się poprzez wypełnienie Formularza Zgłoszeniowego

Zapewniamy, iż dołożymy wszelkich starań aby dostosować się do Państwa potrzeb i wymagań. Sela sp. z o.o. to wybitny specjalista w swojej branży, a jednocześnie nowoczesne przedsiębiorstwo, w którym na pierwszym miejscu jest zawsze Klient. Dzięki takiemu podejściu możemy przedstawić Państwu najbardziej konkurencyjną ofertę zarówno pod względem finansowym, jak i pod względem jakości prowadzonych przez nas kursów i szkoleń.

 

PROTECTA BHP  to najlepsze szkolenia z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy, a także usługi związane z oceną ryzyka oraz nauką udzielania pierwszej pomocy. Jesteśmy specjalistami, dlatego pracujemy w oparciu o kanony, dzięki którym system bezpieczeństwa będzie prawidłowo funkcjonował w każdym zakładzie pracy. Warto dodać, że wszystkie szkolenia BHP wykonujemy solidnie i tanio.

Nasi pracownicy to wysokiej jakości profesjonaliści, którzy dokładają wszelkich starań, aby usługi wykonać na najwyższym poziomie. To zarówno osoby młode jak i doświadczone, których wiedza, charyzma, doświadczenie oraz znajomość prawa pomogą rozwiązać każdy problem i wyjaśnić każdą zawiłość. Dzięki temu pracownicy Państwa firmy będą na nowo dostrzegać i z jeszcze większą uwagą podchodzić do zagadnień związanych z bezpieczeństwem w miejscu pracy.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Tanie Szkolenia BHP w Warszawie to gwarancja rzetelności w przekazywaniu wiedzy oraz sukcesu i bezpieczeństwa w Państwa przedsiębiorstwie.

 

handshake.jpg [256x128] Staramy się z każdej strony zainteresować pracowników, naszych klientów tematyką bezpieczenstwa, bo przecież to Oni później utrzymują prawidłowy poziom bezpiecznychzachowań w swoim miejscu pracy.