Zaznacz stronę

Podstawowe szkolenie ppoż pracowników wyznaczonych do ewakuacji

kursy_przeciwpożarowa_ochrona_bhp_szkolenie

Szkolenie PPOŻ dla pracowników wyznaczonych przez pracodawcę do zwalczania pożarów, ewakuacji i udzielania pierwszej pomocy

Podstawowe Szkolenie PPOŻ Przeciwpożarowe OPIS SZKOLENIA PPOŻ DLA PRACOWNIKÓW WYZNACZONYCH DO PROWADZENIA EWAKUACJI

Organizowane przez nas szkolenie przeciwpożarowe dla pracowników (również tych odpowiedzialnych za organizację ewakuacji) to spora dawka wiedzy teoretycznej z licznymi przykładami autentycznych zdarzań, oraz ich analizą. Dodatkowym elementem szkolenia ppoż. pracowników mogą być ćwiczenia polegające na opuszczeniu (próbnej ewakuacji) .

szkolenia ppoż warszawa grodzisk

Na szkoleniu PPOŻ przekazujemy w przystępny sposób niezbędną wiedzę teoretyczną oraz praktyczną. Uwzględniając potrzeby pracodawcy, wynikające z rodzaju wykonywanej pracy, jak i jej miejsca, w profesjonalny sposób przygotowujemy pracowników wszystkich firm oraz typów stanowisk do sytuacji niebezpiecznych i zagrażających życiu. W szczególności pracowników wyznaczonych do zwalczania pożarów i ewakuacji. Jako że ochrona przeciwpożarowa jest jednym z podstawowych działań w każdym zakładzie pracy, a na pracodawcach spoczywa obowiązek wyznaczenia osoby odpowiedzialnej za wdrażanie odpowiednich przepisów w firmie, pomagamy zrealizować ten obowiązek.

Art. 207. § 1 Kodeksu Pracy wska­zuje na obo­wią­zek wyzna­cze­nia pra­cow­ni­ków do wyko­ny­wa­nia dzia­łań w zakre­sie zwal­cza­nia poża­rów i ewa­ku­acji pra­cow­ni­ków.

W  części praktycznej szkolenia przeciwpożarowego uczestnicy kursu zapoznają się z drogami ewakuacyjnymi zakładu pracy, oraz z lokalizacją i sposobem działania zastosowanych w obiekcie urządzeń przeciwpożarowych. Zaznajomienie się z tymi informacjami zwiększa świadomość pracowników oraz gwarantuje ich poprawne zachowanie podczas pożaru. Zapewnia to między innymi sprawną i bezpieczną ewakuację.

Cel szkolenia ppoż

Celem podstawowego szkolenia ppoż jest zapoznanie uczestników z najważniejszymi zagadnieniami z zakresu ochrony przeciwpożarowej w tym zasadami postępowania w razie powstania pożaru oraz prowadzenia ewakuacji pracowników.

Dla kogo dedykowane jest  szkolenie przeciwpożarowe

Podstawowe szkolenie ppoż dedykowane jest dla wszystkich osób bez względu na wiek, czy posiadane doświadczenie. Rekomendujemy je osobom potrzebującym posiąść lub odświeżyć posiadaną wiedzę z zakresu ochrony przeciwpożarowej lub planującym w najbliższym czasie przeprowadzić prace pożarowo niebezpieczne. Szczególnym nastawieniem podstawowego szkolenia ppoż są pracownicy wyznaczeni do prowadzenia ewakuacji i zwalczania pożarów w firmie.

Czas podstawowego szkolenia ppoż

Łączny czas szkolenia ppoż to 3  godziny lekcyjne ( w zależności od potrzeb program można skrócić bądź rozszerzyć o dodatkowe elementy jak np. praktyczne użycie gaśnic ).

Co otrzymuje uczestnik po zakończeniu szkolenia ppoż

Uczestnik otrzymuje zaświadczenie potwierdzające udział w szkoleniu z zakresu ochrony przeciwpożarowej.

Koszt szkolenia ppoż

Cena każdego szkolenia ppoż ustalana jest indywidualnie w zależności od liczby uczestników. W tej sprawie prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mail.
Podstawowe szkolenie ppoż pracowników wyznaczonych do ewakuacji  organizujemy w miejscowościach:
Babice, Błonie ppoż, Bronisze, Brwinów, Falenty, Grodzisk Mazowiecki ppoż, Grójec, Halinów k/Warszawy, Jaktorów, Janki, Leszno,  Lesznowola, Łomianki, Łowicz, Magdalenka, Marki, Michałowice, Milanówek, Młochów, Mszczonów, Nadarzyn, Nowy Dwór Mazowiecki, Otrębusy, Opacz Kolonia, Owczarnia, Ożarów Mazowiecki, Piaseczno, Piastów, Podkowa Leśna, Pruszków szkolenie ppoż, Radziejowice, Raszyn, Rozalin, Siestrzeń, Skierniewice, Sochaczew, Tarczyn, Teresin, Ursus, Urzut,  Warszawa szkolenie ppoż, Walendów, Wolica, Wołomin, Wólka Kosowska,  Zakroczym, Zalesie Górne, Ząbki, Zielonka, Żabia Wola, Żelechów, Żyrardów