Zaznacz stronę

Szkolenia BHP online – Internetowe zdalne kursy BHP i PPOŻ

Zapraszamy na  okresowe szkolenia bhp online. Nasze kursy bhp przeprowadzamy na terenie całej Polski metodą e-learning bhp bądź stacjonarnie. 

Szkolenia BHP online – Internetowe zdalne kursy BHP i PPOŻ

E-elarning BHP i PPOŻ pozwala na przeprowadzenie szkoleń BHP wstępnych i okresowych. Oferujemy pełną obsługę środowiska szkoleń e-learnigowych.

W czasie zagrożenia epidemicznego koronawirusem SARS – COV – 2 Główny Inspektor Pracy przedstawił stanowisko w sprawie terminowego prowadzenia szkoleń w dziedzinie bhp w czasie zagrożenia epidemicznego. Na tej podstawie  powstała możliwość organizacji szkoleń wstępnych i okresowych bhp online w formie e-learningu również dla pracowników zatrudnionych na stanowiskach robotniczych. Dzięki takiemu rozwiązaniu pracownicy uczestniczą w pełnowartościowym szkoleniu z wykorzystaniem nowoczesnej technologii, bez narażenia na zakażenie się wirusem od innych uczestników szkolenia.

Szkolenia BHP online w formie e-learning, to prezentacje mulitmedialne dostępne przez internet dla każdego. Zaletą tych szkoleń jest niska cena a także możliwość przeprowadzenia takiego instruktażu bhp w dowolnym czasie. Okresowe szkolenie bhp może zostać wykupione przez każdego drogą on-line. Każdy Użytkownik – pracownik zapisany na szkolenie okresowe przez internet po otrzymaniu od nas danych dostępowych  uruchamia multimedialny kurs w dowolnym czasie i miejscu. Szkolenie bhp online dostępne jest  z każdego komputera podłączonego do Internetu. Szkolenia bhp online

LISTA WSZYSTKICH SZKOLEŃ BHP ON-LINE e-learning

 

Szkolenia dla pracowników administracyjno-biurowych:

Szkolenia dla kierowników i pracodawców:

Szkolenia dla pracowników inżynieryjno-technicznych:

Szkolenia dla pracowników na stanowiskach robotniczych:

Szkolenie ppoż z warunków ewakuacji:

INTERNETOWE SZKOLENIA BHP ON-LINE W FORMIE E-LEARNING

zaświadczenie-bhp-wzór-certyfikat

Wzór zaświadczenia jakie otrzymują uczestnicy szkolenia

Szczegóły dotyczące szkoleń bhp online: Internetowe szkolenia BHP online to multimedialne programy, które dostępne są w sieci. Szkolenie można przejść zarówno na komputerze, telefonie czy tablecie – wystarczy urządzenia podłączone do internetu. Jest to wygodna forma, która przeznaczona jest dla wszystkich osób zatrudnionych..

 

Jak działają szkolenia bhp online i ppoż przez internet:

Krok I: Zamówienie (wysłanie danych uczestników konkretnego szkolenia)

Krok II: Przekazanie danych i kodów dostępowych dla uczestników szkolenia

Krok III: Zdobywanie wiedzy. Wszyscy uczestnicy szkolenia przyswajają informacje z danego materiału w ciągu 14 dni. W tym czasie można się wielokrotnie logować do platformy szkoleniowej, jak również kończyć w dowolnym miejscu i rozpoczynać od tego punktu w wolnej chwili. Trzy dni przed końcem szkolenia, każdy pracownik zostanie poinformowany elektronicznie o tym, że czas powoli dobiega końca.

Krok IV: Test sprawdzający. Pozytywny wynik pozwoli na uzyskanie konkretnego zaświadczenia, które zostaje przesłane do Państwa pocztą lub dostarczone do rąk własnych.

 

Szkolenia BHP online z wykorzystaniem metody e-learning jest formą tzw. samokształcenia kierowanego, które jest akceptowane i sugerowane w Rozporządzeniu Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 27 lipca 2004 r. w sprawie szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy. (Dz.U z 2004, nr 180, poz. 1860 z późn. zm.)

 

ZAMÓW SZKOLENIE PRZEZ INTERNET

10 + 13 =

Skontaktuj się z nami

Siedziba:
Grodzisk Mazowiecki 
ul. Włocławska 35

E-mail: kontakt@bhp-szkolenia.info
Tel: +507 245 099

Biuro terenowe:
Warszawa
 ul. Marszałkowska 58

E-mail: biuro@bhp-szkolenia.info
 Tel: +690 66 88 16

Pracujemy od pon. – sob.
Szkolenia realizujemy 7 dni w tygodniu 24h

Internetowe kursy szkolenia bhp online e-learning

 

Zalety szkoleń BHP i PPOŻ online przez internet:

  1. Przystąpienie do kursu może odbyć się o dowolnej porze, np. w chwilach mniejszego natężenia obowiązków  w pracy
  2.  Nie ma potrzeby oddelegowania pracownika na szkolenie, kurs odbywa w firmie przy stanowisku komputerowym
  3. Obniża koszty szkolenia w stosunku do tradycyjnych metod ( ceny szkoleń online są niższe )
  4. Otrzymany certyfikat po ukończeniu kursu jest identyczny z wydawanym po stacjonarnym szkoleniu i tożsamy co do ważności w świetle kodeksu pracy i innych obowiązujących przepisów prawnych  – nadaje te same uprawnienia.

METODĄ E-LEARNING PROWADZIMY RÓWNIEŻ SZKOLENIA PPOŻ  – KURS OCHRONA PRZECIWPOŻAROWA ON-LINE

Okresowe szkolenia bhp prowadzimy w całej Polsce

Okresowe szkolenia bhp prowadzimy w całej Polsce metodą elearning – szkolenie bhp on-line

 Babice, szkolenie okresowe bhp Błonie, Bronisze, Brwinów, Falenty, Góra Kalwaria, szkolenie okresowe bhp Grodzisk Mazowiecki, Grójec, Halinów k/Warszawy, Iłża, Izabelin, Jabłonowo, Jaktorów, Janki, Józefów, Kampinos, Kazuń, Klaudyn, Kobyłka, Konstancin-Jeziorna, Kuklówka, Legionowo, Leszno,  Lesznowola, Łomianki, Łowicz, Łódź, Magdalenka, Marki, Michałowice, Milanówek, Mińsk Mazowiecki, Młochów, Mszczonów, Nadarzyn, Nasielsk, Nowy Dwór Mazowiecki, Otrębusy, Otwock, Opacz Kolonia, Owczarnia, szkolenie okresowe bhp Ożarów Mazowiecki, szkolenie okresowe bhp Paprotnia, Piaseczno, Piastów, Podkowa Leśna, szkolenie okresowe bhp Pruszków, Radziejowice, Raszyn, Rawa Mazowiecka, Rozalin, Siestrzeń, Skierniewice, Sochaczew, Sulejówek, Tarczyn, Teresin, Tłuszcz,szkolenie okresowe bhp Ursus, Urzut,  Warszawa, Wesoła, Węgrów, Wolica, Wołomin, Wólka Kosowska,  Wyszogród, Wyśmierzyce, Zalesie Górne, Zakroczym, Ząbki, Zielonka , Zwoleń, Żabia Wola, Żelechów, szkolenie okresowe bhp Żyrardów

 Szkolenie okresowe bhp Warszawa: Włochy, Bemowo, Wola, Łomianki, Ursynów, Wawer, Białołęka, Mokotów, Praga, Ochota, Wilanów, Bielany, Żoliborz, Targówek,